tr
Et Kemik Unu Fabrikası
Et Kemik Unu Fabrikası
Soğuk Hava Depoları
Kemsan Et Kombinası
+90 352 351 02 22 Pts - Cts 09.00 - 17.00 Karpuzatan Mevki No:20 Kayseri
+90 352 351 02 22 Pts - Cts 09.00 - 17.00 İncesu OSB 1. Cad.No 3 İncesu/Kayseri
+90 352 351 02 22 Pts - Cts 09.00 - 17.00 Ovakent Mah. Boğazlıyan/Yozgat
Sertifikalı Üretim
CERTIFIED PRODUCTION
Kaliteli Ürünler
QUALITY PRODUCTS
Helal Ürünler
Halal Products

Soğuk Hava Deposu

Kemsan Ana Bina

Soğuk Hava Depoları

Soğuk hava depoları genelde hayvansal gıdaları depolamak için kullanılır. -21 derece sıcaklığa kadar inebilen Soğuk Hava Deposu sayesinde et, balık, tavuk gibi hayvansal gıdalar uzun süreli tazeliklerini korur. Hayvansal gıdalar haricinde narenciye, unlu mamüller, meyve ve sebzeler de soğuk hava depoları aracılığıyla korunur.

Kemsan olarak bünyemizde barındırdığımız 10 adet soğuk hava deposu ve 2 adet şok odası bulunmaktadır. Ürünlerinizi miktarına göre uygun soğuk hava depomuzu seçebilir, şoklama işlemi gerçekleşecek ürünlerinizi şok odalarımızda şoklatabilirsiniz.

Ürünlerinizin en dış noktasından en iç çekirdeğine kadar dondurarak şoklatabilir ve soğuk hava depolarımızda güvenle depolayabilirsiniz. Ürünlerinize hiçbir zarar gelmeden uzun süre tazeliklerini koruyacaklardır. Böylece uzun süre boyunca sağlıklı kalacaklar ve tazelikle tüketilmeye hazır olacaklardır.

-21 Derece Soğukluktaki Soğuk Hava Depoları

Kemsan olarak İncesu Organize Sanayi Bölgesinde -21 derece soğuklukta 10 farklı soğuk hava depomuz bulunmaktadır. Depolamak istediğiniz mallarınızın miktarına göre istediğiniz depomuzu istediğiniz sıcaklıkta kullanabilirsiniz.

-35 Derece Soğukluktaki Şok Odaları

Tesisimizde 2 adet -35 derece soğukluğa düşebilen şok odamız bulunmaktadır. Ürünün en dışında kalan bölgesinden başlayarak en iç çekirdeğine kadar her yerinin dondurulması işlemini gerçekleştirir.

Türkiye'nin Her Yerine Rahat Ulaşım

Soğuk Hava Depolarımız İç Anadolu’nun merkezinde bulunan Kayseri’dedir. Bu sayede Türkiye’nin çoğu yeri için ideal ulaşım uzaklığındadır. Hangi bölge olduğu fark etmeksizin rahatlıkla ulaşım sağlanır.

Temiz Odalar ve Kaliteli Cihazlar

Hem soğuk hava depolarımızda hem de şok odalarımızda en kaliteli soğutma cihazlarını kullandık. En kaliteli malzemelerle odaların yalıtımını yaptık. Bu sebeple depolarda saklanan hiçbir üründe bozulma yaşamadık. Depolarımız her dolumu ve boşaltımı durumlarında temizliğini gerçekleştirerek steril ortam hazırladık.

Kemsan Cold Storage
Kemsan Soğuk Hava Tesisi Depo Resmi

Kemsan Soğuk Hava Depoları Orta Anadolu'nun Hizmetinde!

Kayseride kiralık soğuk hava deposu arıyorsanız, ürünlerinizi depolamak için soğuk hava deposuna ihtiyacınız varsa Kemsan yanınızda! Ankara, Adana, Antalya, Gaziantep, Şanlıurfa Kemsan kiralık soğuk hava depoları hizmetinden en çok faydalanan şehirlerdendir. Sizler de en uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti almak için Kemsan’ı tercih edin! Buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soğuk Hava Deposu Kiralamak İçin Bize Ulaşın

Son teknoloji soğutma sistemiyle donatılmış depolarımızda, ürünlerinizi saklamak için bize ulaşınız.
Kemsan Soğuk Hava Depoları Şok Odaları
Kemsan Soğuk Hava Tesisleri Geniş Depo