tr
Et Kemik Unu Fabrikası
Et Kemik Unu Fabrikası
Soğuk Hava Depoları
Kemsan Et Kombinası
+90 352 351 02 22 Pts - Cts 09.00 - 17.00 Karpuzatan Mevki No:20 Kayseri
+90 352 351 02 22 Pts - Cts 09.00 - 17.00 İncesu OSB 1. Cad.No 3 İncesu/Kayseri
+90 352 351 02 22 Pts - Cts 09.00 - 17.00 Ovakent Mah. Boğazlıyan/Yozgat
Sertifikalı Üretim
CERTIFIED PRODUCTION
Kaliteli Ürünler
QUALITY PRODUCTS
Helal Ürünler
Halal Products

Don Yağı Üretim Tesisi

kemsan-don-yağı-üretim-tesisi

Kemsan Don Yağı Üretim Tesisi

Kayseri İncesu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Kemsan Don Yağı Üretim Tesisi, Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan don yağı talebini karşılamaktadır. Kemsan tarafından üretilen don yağı bir çok ülkeye ihraç edilmektedir.

Don Yağı Üretim İşlemi

Günlük ve taze olarak fabrikamıza gelen iç yağları eritme kazanlarında belirli işlemlere tabi tutularak eritilir. Eritilen bu yağlar tanklara sevk edilerek burada da yapılan işlemler sonucunda tüketime hazır hale getirilir.
Firma olarak kaliteli ürün elde etmek için imalat şartlarına üst düzeyde dikkat etmekteyiz.

Kemsan Don Yağı Üretim Tesisi

Helal Üretim

Helal olarak üretilen don yağları büyükbaş ve küçükbaş hayvanların iç yağlarından elde edilir. Kemsan Helal Sertifikasına sahip olup helal don yağı üretimi gerçekleştirir.

Hayvanların Gelişimine Katkı Sağlar

Don yağı içeren hayvan yemleri, hayvanların beslenmesine ve gelişmesine önemli katkılar sağlar. Kanatlı hayvanların yumurtalarının besin değerini arttırır. Büyükbaş hayvanların daha dolgun gelişmesini ve sütlerinin kaliteli olmasını sağlar.

Kemsan Don Yağ Üretimi
Kemsan Don Yağ Üretim Tesisi Kayseri

Kemsan Don Yağı Üretim Tesisi - Kayseri

Üretim tesisimiz Kayseri İncesu Organize Sanayi Bölgesinde yer almaktadır. Kullanım amacınıza uygun olacak şekilde üretim gerçekleştiririz. (Sabunluk/Yemlik) İletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilir, hangi amaç için ne kadar yağa ihtiyacınız olduğunu bize belirtebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı satışlarımız mevcuttur.

Don Yağı Fiyat Teklifi Almak İçin Bize Ulaşın!

Son teknoloji makinelerimizle üretilen don yağı ürünümüz ile ilgileniyorsanız, size yardımcı olmak için bir tık uzağınızdayız.